Degustace

Přijměte pozvání do našeho nového vinařství v Uherském Brodě. Věříme, že v našem skromném prostředí prožijete příjemné chvíle při degustaci kvalitních vín. Degustace probíhají formou řízené ochutnávky, která je provázena odborným výkladem. Rádi Vás seznámíme s naším vinařstvím i technologickými postupy, které při výrobě vín používáme.

Svou návštěvu můžete spojit i s nahlédnutím do prostor, kde se vína rodí, zrají a dostávají svou konečnou tvář. Posezení v našem vinařství oceníte v rámci firemních večírků, menších oslav jubileí, setkání s přáteli či chuti strávit večer při víně „trochu jinak“.

Maximální počet pro degustaci je 16 osob.

Degustace na objednávku

Degustace po předchozí objednávce (min. 24 h předem) na telefonu +420 606 663 774

Malá degustace

Jedná se o program, který zahrnuje seznámení s vinařstvím, degustaci 4 vzorků, výklad k jednotlivým vínům a malé pohoštění. Minimální počet je 5 osob. Max. doba trvání 2 hodiny. Po domluvě možnost celovečerního posezení.
Cena 350 Kč/os. (cena bez pohoštění je 250 Kč/os.)

Velká degustace

Jedná se o program, který zahrnuje seznámení s vinařstvím, degustaci 8 vzorků, výklad k jednotlivým vínům a malé pohoštění. Minimální počet je 5 osob. Max. doba trvání 3 hodiny. Po domluvě možnost celovečerního posezení.
Cena 500 Kč/os. (cena bez pohoštění je 400 Kč/os.)

U většího počtu osob je možná sleva.
Pohoštění zahrnuje výběr kvalitních sýrů a uzenin ze sýrárny LUCIA, vlčnovský domácí kváskový chléb a křepelčí paštiku.

Po předchozí telefonické domluvě Vám rádi připravíme večer „šitý na míru“, dle přání a požadavků klienta, včetně změny pohoštění.